logo

Standen 74e Jeugdtoernooi (Sat 22 Jun 2024)

Hieronder de standen op basis van de huidige bekende uitslagen

Klasse 1 - Ochtend

Team WS Wi Ge Ve PU DV DT DS
1. Drachten/vd Wiel D1 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Flamingo's D1 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Oerterp D1 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Lintjo D1 0 0 0 0 0 0 0 0

Klasse 2 - Ochtend

Team WS Wi Ge Ve PU DV DT DS
1. De Waterpoort D1 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Drachten/vd Wiel D2 0 0 0 0 0 0 0 0
3. OKO/Bies D1 0 0 0 0 0 0 0 0
4. VDDO D1 0 0 0 0 0 0 0 0

Klasse 3 - Ochtend

Team WS Wi Ge Ve PU DV DT DS
1. Joure D1 0 0 0 0 0 0 0 0
2. TFS D1 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Lintjo D2 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Nic./Hoogkerk D1 0 0 0 0 0 0 0 0

Klasse 4 - Ochtend

Team WS Wi Ge Ve PU DV DT DS
1. Invicta D1 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Leeuwarden D1 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Nic./Hoogkerk D2 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Ritola D1 0 0 0 0 0 0 0 0

Klasse 5 - Ochtend

Team WS Wi Ge Ve PU DV DT DS
1. Drachten/vd Wiel D3 0 0 0 0 0 0 0 0
2. TFS D2 0 0 0 0 0 0 0 0
3. VDDO D2 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Lintjo D3 0 0 0 0 0 0 0 0

Klasse 6 - Ochtend

Team WS Wi Ge Ve PU DV DT DS
1. Frigro D1 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Quick'21 D1 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Zunobri D1 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Vlug & Vaardig (G) D1 0 0 0 0 0 0 0 0

Klasse 7 - Ochtend

Team WS Wi Ge Ve PU DV DT DS
1. Harkema E1 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Joure E1 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Veenwouden D1 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Olympia (T) D1 0 0 0 0 0 0 0 0

Klasse 8 - Ochtend

Team WS Wi Ge Ve PU DV DT DS
1. De Pein E1 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Drachten/vd Wiel E1 0 0 0 0 0 0 0 0
3. TFS E1 0 0 0 0 0 0 0 0
4. VDDO E1 0 0 0 0 0 0 0 0

Klasse 9 - Ochtend

Team WS Wi Ge Ve PU DV DT DS
1. Drachten/vd Wiel E2 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Flamingo's E1 0 0 0 0 0 0 0 0
3. WIK'34 E1 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Wêz Warber & Fluch E1 0 0 0 0 0 0 0 0

Klasse 10 - Ochtend

Team WS Wi Ge Ve PU DV DT DS
1. Oerterp E1 0 0 0 0 0 0 0 0
2. OKO/Bies E1 0 0 0 0 0 0 0 0
3. DTL E1 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Ritola E1 0 0 0 0 0 0 0 0

Klasse 11 - Ochtend

Team WS Wi Ge Ve PU DV DT DS
1. De Pein E2 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Lintjo E1 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Oerterp E2 0 0 0 0 0 0 0 0
4. VDDO E2 0 0 0 0 0 0 0 0

Klasse 12 - Ochtend

Team WS Wi Ge Ve PU DV DT DS
1. Wêz Handich E1 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Joure E2 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Vlug en Vaardig (G) E1 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Wêz Warber & Fluch E3 0 0 0 0 0 0 0 0

Klasse 13 - Ochtend

Team WS Wi Ge Ve PU DV DT DS
1. Quick'21 F1 0 0 0 0 0 0 0 0
2. WIK'34 F1 0 0 0 0 0 0 0 0
3. VDDO F1 0 0 0 0 0 0 0 0
4. De Waterpoort F1 0 0 0 0 0 0 0 0

Klasse 14 - Ochtend

Team WS Wi Ge Ve PU DV DT DS
1. Drachten/vd Wiel F1 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Oerterp F1 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Lintjo F1 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Ritola F1 0 0 0 0 0 0 0 0

Klasse 15 - Ochtend

Team WS Wi Ge Ve PU DV DT DS
1. Kinea F1 0 0 0 0 0 0 0 0
2. OKO/Bies F1 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Lintjo F2 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Nic./Hoogkerk F1 0 0 0 0 0 0 0 0

Klasse 16 - Ochtend

Team WS Wi Ge Ve PU DV DT DS
1. Drachten/vd Wiel F2 0 0 0 0 0 0 0 0
2. TFS F1 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Wêz Handich F1 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Wêz Warber & Fluch F1 0 0 0 0 0 0 0 0

Klasse 17 - Ochtend

Team WS Wi Ge Ve PU DV DT DS
1. Leeuwarden F1 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Drachten/vd Wiel F3 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Invicta F1 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Nic./Hoogkerk F2 0 0 0 0 0 0 0 0

Klasse 18 - Ochtend

Team WS Wi Ge Ve PU DV DT DS
1. De Pein W1 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Wêz Handich W1 0 0 0 0 0 0 0 0