logo

Standen 72e Jeugdtoernooi (Sat 25 Jun 2022)

Hieronder de standen op basis van de huidige bekende uitslagen

Klasse 0 - Ochtend

Team WS Wi Ge Ve PU DV DT DS
1. Oerterp E1 1 1 0 0 2 18 0 18
2. Lintjo E1 1 1 0 0 2 14 0 14
3. Flamingo's E1 1 1 0 0 2 4 0 4
4. Harkema E1 1 0 0 1 0 0 4 -4
5. DTS (S) E1 1 0 0 1 0 0 14 -14
6. Drachten/vd Wiel E2 1 0 0 1 0 0 18 -18

Klasse 1 - Ochtend

Team WS Wi Ge Ve PU DV DT DS
1. Drachten/vd Wiel D1 3 3 0 0 6 32 6 26
2. Harkema D1 3 2 0 1 4 21 12 9
3. De Pein D1 3 1 0 2 2 8 19 -11
4. De Granaet D1 3 0 0 3 0 3 27 -24

Klasse 2 - Ochtend

Team WS Wi Ge Ve PU DV DT DS
1. Drachten/vd Wiel D2 3 1 2 0 4 13 9 4
2. Flamingo's D1 3 1 2 0 4 12 9 3
3. Joure D1 3 0 2 1 2 6 8 -2
4. Kinea D1 3 1 0 2 2 10 15 -5

Klasse 3 - Ochtend

Team WS Wi Ge Ve PU DV DT DS
1. DTS (S) D1 3 2 1 0 5 19 9 10
2. Invicta D1 3 2 1 0 5 17 7 10
3. WIK'34 D2 3 1 0 2 2 9 17 -8
4. WW & Fluch/Leeuwarden D1 3 0 0 3 0 11 23 -12

Klasse 4 - Ochtend

Team WS Wi Ge Ve PU DV DT DS
1. V. en V. (G) D2 3 3 0 0 6 33 9 24
2. Olympia (T) D1 3 2 0 1 4 13 17 -4
3. Drachten/vd Wiel D3 3 0 1 2 1 12 19 -7
4. Kinea D2 3 0 1 2 1 8 21 -13

Klasse 5 - Ochtend

Team WS Wi Ge Ve PU DV DT DS
1. De Granaet D2 3 3 0 0 6 23 6 17
2. Veenwouden D1 3 2 0 1 4 12 9 3
3. OKO/Bies D1 3 1 0 2 2 10 8 2
4. TFS D1 3 0 0 3 0 3 25 -22

Klasse 6 - Ochtend

Team WS Wi Ge Ve PU DV DT DS
1. Lintjo E1 2 2 0 0 4 13 7 6
2. Oerterp E1 2 1 0 1 2 10 10 0
3. Flamingo's E1 2 0 0 2 0 6 12 -6

Klasse 7 - Ochtend

Team WS Wi Ge Ve PU DV DT DS
1. Drachten/vd Wiel E1 3 3 0 0 6 16 4 12
2. Lintjo E2 3 2 0 1 4 16 15 1
3. Wêz Warber & Fluch E1 3 1 0 2 2 13 20 -7
4. Leeuwarden E1 3 0 0 3 0 7 13 -6

Klasse 8 - Ochtend

Team WS Wi Ge Ve PU DV DT DS
1. Drachten/vd Wiel E2 2 2 0 0 4 8 5 3
2. Harkema E1 2 0 1 1 1 6 7 -1
3. DTS (S) E1 2 0 1 1 1 7 9 -2

Klasse 9 - Ochtend

Team WS Wi Ge Ve PU DV DT DS
1. Drachten/vd Wiel E3 3 2 1 0 5 9 2 7
2. De Granaet E1 3 1 1 1 3 7 12 -5
3. Oerterp E2 3 1 0 2 2 9 8 1
4. Joure E1 3 1 0 2 2 11 14 -3

Klasse 10 - Ochtend

Team WS Wi Ge Ve PU DV DT DS
1. TFS E1 3 2 1 0 5 16 6 10
2. OKO/Bies E1 3 2 1 0 5 9 4 5
3. Joure E2 3 0 1 2 1 5 12 -7
4. Kinea E1 3 0 1 2 1 5 13 -8

Klasse 11 - Ochtend

Team WS Wi Ge Ve PU DV DT DS
1. TFS E2 3 3 0 0 6 13 3 10
2. Olympia (T) E1 3 1 1 1 3 6 3 3
3. Harkema E2 3 1 0 2 2 4 11 -7
4. De Pein E1 3 0 1 2 1 2 8 -6

Klasse 12 - Ochtend

Team WS Wi Ge Ve PU DV DT DS
1. Lintjo E3 3 3 0 0 6 18 7 11
2. TFS E3 3 2 0 1 4 11 6 5
3. Frigro E1 3 1 0 2 2 10 11 -1
4. Wêz Handich E1 3 0 0 3 0 2 17 -15

Klasse 13 - Ochtend

Team WS Wi Ge Ve PU DV DT DS
1. Lintjo F1 3 3 0 0 6 43 6 37
2. Quick'21 F1 3 1 0 2 2 10 19 -9
3. Wêz Warber & Fluch F1 3 1 0 2 2 14 26 -12
4. Kinea F1 3 1 0 2 2 13 29 -16

Klasse 14 - Ochtend

Team WS Wi Ge Ve PU DV DT DS
1. Wêz Warber & Fluch F2 3 2 1 0 5 21 13 8
2. Lintjo F2 3 2 1 0 5 16 11 5
3. Harkema F1 3 1 0 2 2 18 18 0
4. Drachten/vd Wiel F1 3 0 0 3 0 13 26 -13

Klasse 15 - Ochtend

Team WS Wi Ge Ve PU DV DT DS
1. TFS F1 3 3 0 0 6 32 8 24
2. Wêz Warber & Fluch F3 3 2 0 1 4 16 8 8
3. Lintjo F3 3 1 0 2 2 6 23 -17
4. Drachten/vd Wiel F2 3 0 0 3 0 7 22 -15

Klasse 16 - Ochtend

Team WS Wi Ge Ve PU DV DT DS
1. Kinea F2 3 3 0 0 6 15 8 7
2. Leeuwarden F1 3 1 1 1 3 13 12 1
3. De Pein W1 3 1 0 2 2 11 11 0
4. Wêz Warber & Fluch W1 3 0 1 2 1 7 15 -8

Klasse 1 - Middag

Team WS Wi Ge Ve PU DV DT DS
1. Quick'21/VenV (G) A1 3 2 1 0 5 25 17 8
2. OKO/Bies A2 3 2 1 0 5 21 16 5
3. Flamingo's A1 3 1 0 2 2 27 22 5
4. Leeuwarden/WW & Fluch A1 3 0 0 3 0 6 24 -18

Klasse 2 - Middag

Team WS Wi Ge Ve PU DV DT DS
1. De Granaet A1 3 2 0 1 4 34 15 19
2. Invicta/Frigro A1 3 1 1 1 3 18 18 0
3. DTS (S) A1 3 1 1 1 3 16 30 -14
4. OKO/Bies A3 3 1 0 2 2 12 17 -5

Klasse 3 - Middag

Team WS Wi Ge Ve PU DV DT DS
1. De Granaet A2 3 3 0 0 6 31 15 16
2. Joure A1 3 1 0 2 2 28 24 4
3. Olympia (T) A1 3 1 0 2 2 18 25 -7
4. De Pein A1 3 1 0 2 2 16 29 -13

Klasse 4 - Middag

Team WS Wi Ge Ve PU DV DT DS
1. Kinea A1 3 3 0 0 6 31 13 18
2. Flamingo's A2 3 2 0 1 4 22 16 6
3. OKO/Bies B1 3 1 0 2 2 14 19 -5
4. Nij Quick Libben A1 3 0 0 3 0 14 33 -19

Klasse 5 - Middag

Team WS Wi Ge Ve PU DV DT DS
1. Drachten/vd Wiel B1 3 3 0 0 6 23 13 10
2. Quick'21/VenV (G) B1 3 2 0 1 4 23 11 12
3. Harkema B1 3 0 1 2 1 18 26 -8
4. Drachten/vd Wiel B2 3 0 1 2 1 11 25 -14

Klasse 6 - Middag

Team WS Wi Ge Ve PU DV DT DS
1. Wêz Handich B1 3 3 0 0 6 24 11 13
2. Invicta/Frigro B1 3 2 0 1 4 21 8 13
3. Drachten/vd Wiel B3 3 1 0 2 2 12 27 -15
4. Leeuwarden/WW & Fluch B1 3 0 0 3 0 11 22 -11

Klasse 7 - Middag

Team WS Wi Ge Ve PU DV DT DS
1. Flamingo's B2 3 3 0 0 6 19 16 3
2. De Granaet B1 3 2 0 1 4 15 13 2
3. Kinea B1 3 1 0 2 2 20 21 -1
4. Vlug & Vaardig (G) C1 3 0 0 3 0 11 15 -4

Klasse 8 - Middag

Team WS Wi Ge Ve PU DV DT DS
1. Drachten/vd Wiel C1 3 2 0 1 4 15 12 3
2. Oerterp C1 3 2 0 1 4 14 13 1
3. Flamingo's C1 3 1 0 2 2 13 15 -2
4. Invicta/Frigro C1 3 1 0 2 2 10 12 -2

Klasse 9 - Middag

Team WS Wi Ge Ve PU DV DT DS
1. Harkema C1 3 2 1 0 5 22 11 11
2. WIK'34 C1 3 2 0 1 4 14 15 -1
3. DTS (S) C1 3 0 2 1 2 12 13 -1
4. Kinea C1 3 0 1 2 1 7 16 -9

Klasse 10 - Middag

Team WS Wi Ge Ve PU DV DT DS
1. Olympia (T) C1 3 3 0 0 6 17 6 11
2. De Granaet C1 3 2 0 1 4 17 11 6
3. Leeuwarden/WW & Fluch C1 3 1 0 2 2 13 13 0
4. OKO/Bies C1 3 0 0 3 0 4 21 -17

Klasse 11 - Middag

Team WS Wi Ge Ve PU DV DT DS
1. Invicta/Frigro C3 3 2 1 0 5 20 16 4
2. De Granaet C2 3 2 0 1 4 19 12 7
3. Oerterp C2 3 1 0 2 2 16 17 -1
4. Drachten/vd Wiel C2 3 0 1 2 1 12 22 -10

Klasse 12 - Middag

Team WS Wi Ge Ve PU DV DT DS
1. Wêz Handich C1 3 2 1 0 5 7 4 3
2. WIK '34 C2 3 2 0 1 4 8 5 3
3. Leeuwarden/WW & Fluch C2 3 1 1 1 3 7 8 -1
4. TFS C1 3 0 0 3 0 4 9 -5

Klasse 13 - Middag

Team WS Wi Ge Ve PU DV DT DS
1. LDODK/Rinsma Modeplein G 3 3 0 0 6 24 3 21
2. Leeuwarden G 3 1 1 1 3 6 11 -5
3. Flamingo's G 3 1 0 2 2 6 10 -4
4. Oerterp G 3 0 1 2 1 5 17 -12