logo

Scheidsrechter Tjibbe de Vries

Wedstrijden

Overzicht van wedstrijden geleid door deze scheidsrechter

Ronde: 5 (Middagprogramma), 74e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
257 16:27 10 Nic./Hoogkerk C1 - De Pein C1 - Veld 9 Tjibbe de Vries

Ronde: 3 (Middagprogramma), 74e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
213 15:21 1 Flamingo's A1 - Quick'21/VenV (G) A1 - Veld 2 Tjibbe de Vries

Ronde: 1 (Middagprogramma), 74e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
235 14:15 6 VDDO B1 - Drachten/vd Wiel B1 - Veld 6 Tjibbe de Vries

Ronde: 6 (Middagprogramma), 73e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
214 17:00 2 Invicta/Frigro A1 - Joure A1 9 - 4 Veld 2 Tjibbe de Vries

Ronde: 4 (Middagprogramma), 73e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
248 15:54 8 OKO/Bies B1 - WIK'34 B1 4 - 2 Veld 8 Tjibbe de Vries

Ronde: 2 (Middagprogramma), 73e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
234 14:48 6 DTG B1 - Oerterp B1 0 - 3 Veld 6 Tjibbe de Vries

Ronde: 6 (Middagprogramma), 72e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
250 17:00 7 Flamingo's B2 - Kinea B1 8 - 7 Veld 10 Tjibbe de Vries

Ronde: 4 (Middagprogramma), 72e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
266 15:54 11 De Granaet C2 - Invicta/Frigro C3 5 - 6 Veld 13 Tjibbe de Vries

Ronde: 2 (Middagprogramma), 72e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
222 14:48 4 Nij Quick Libben A1 - OKO/Bies B1 3 - 9 Veld 6 Tjibbe de Vries

Ronde: 6 (Middagprogramma), 71e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
241 17:00 10 Olympia (T) C1 - De Granaet C2 6 - 4 Veld 9 Tjibbe de Vries

Ronde: 4 (Middagprogramma), 71e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
251 15:54 12 Flamingo's C1 - OKO/Bies C2 2 - 5 Veld 11 Tjibbe de Vries

Ronde: 5 (Middagprogramma), 69e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
321 16:27 12 Joure C1 - Nic./John Schokker Makelaardij C3 2 - 6 Veld 12 Tjibbe de Vries

Ronde: 3 (Middagprogramma), 69e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
325 15:21 14 De Pein C1 - Veenwouden C1 2 - 3 Veld 13 Tjibbe de Vries

Ronde: 1 (Middagprogramma), 69e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
323 14:15 14 De Pein C1 - De Granaet C2 1 - 5 Veld 13 Tjibbe de Vries

Ronde: 4 (Middagprogramma), 67e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
302 15:54 12 Joure C2 - Quick'21 C2 3 - 0 Veld 12 Tjibbe de Vries

Ronde: 2 (Middagprogramma), 67e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
276 14:48 8 Quick'21 B2 - Wêz Handich B1 4 - 4 Veld 8 Tjibbe de Vries

Ronde: 6 (Middagprogramma), 66e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
262 17:00 8 OKO/Bies C1 - VKC/AROBantennebouw C1 6 - 3 Veld 8 Tjibbe de Vries

Ronde: 4 (Middagprogramma), 66e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
272 15:54 10 Olympia (T) C1 - De Pein C1 1 - 7 Veld 10 Tjibbe de Vries

Ronde: 2 (Middagprogramma), 66e Jeugdtoernooi

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
240 14:48 6 Joure B2 - OKO/Bies B1 5 - 2 Veld 5 Tjibbe de Vries