logo

Programma voor het 74e Jeugdtoernooi (22 Jun 2024)

Hieronder vind je een lijst van wedstrijden van het 74e Jeugdtoernooi. Je kunt de lijst verder verfijnen door de filters aan de rechterkant te gebruiken

Ronde: 1 (Middagprogramma)

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Veld Scheidsrechter Resultaat
205 14:15 1 VDDO A1 - Flamingo's A1 Veld 1 Lars Salomons -
211 14:15 1 Nic./Hoogkerk A1 - Quick'21/VenV (G) A1 Veld 2 Rein de Jong -
217 14:15 4 Drachten/vd Wiel A3 - NKC (N)/ Wees Kwiek A1 Veld 3 Gerben Leenstra -
223 14:15 4 Wêz Handich/DOW/TFS A2 - SDO A1 Veld 4 Ludolf van der Molen -
229 14:15 6 Lintjo B1 - Nic./Hoogkerk B2 Veld 5 Geert Sjoerdstra -
235 14:15 6 VDDO B1 - Drachten/vd Wiel B1 Veld 6 Tjibbe de Vries -
241 14:15 8 B? - Ritola C1 Veld 7 Tjeerd de Jong -
247 14:15 8 Vlug & Vaardig (G) C1 - WIK'34 B1 Veld 8 Arjen van Bruggen -
253 14:15 10 De Pein C1 - Flamingo's C1 Veld 9 Pieter Veenstra -
259 14:15 10 Joure C1 - Nic./Hoogkerk C1 Veld 10 Jan Klooster -
265 14:15 11 C? - Invicta/Frigro C1 Veld 11 Rob Pettinga -
271 14:15 11 Lintjo C1 - OKO/Bies C1 Veld 12 Sara van der Veen -
277 14:15 13 Pallas'08 thebagstore.nl/WW&F C1 - Veenwouden C1 Veld 13 Jesse van Manen -
283 14:15 13 WIK '34 C2 - Zunobri C2 Veld 14 Harm Jager -

Ronde: 2 (Middagprogramma)

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Veld Scheidsrechter Resultaat
206 14:48 2 Invicta/Frigro A1 - Leeuwarden A1 Veld 1 Johan Schaafsma -
212 14:48 2 Nic./Hoogkerk A2 - Quick'21/VenV (G) A2 Veld 2 Ritske Kleinhuis -
218 14:48 3 Ritola A1 - Flamingo's A2 Veld 3 Mitchel Lamsma -
224 14:48 3 Pallas'08 thebagstore.nl A1 - OKO/Bies A2 Veld 4 Siebe Jelsma -
230 14:48 5 Vlug en Vaardig (G)/Quick'21 B1 - Flamingo's B1 Veld 5 Nick Kolhek -
236 14:48 5 Nic./Hoogkerk B1 - Oerterp B1 Veld 6 Christiaan Schaafsma -
242 14:48 7 B? - Invicta/Frigro B1 Veld 7 Jan van der Heide -
248 14:48 7 Weststellingwerf B3 - Wêz Warber & Fluch B1 Veld 8 Gerwold Hylkema -
254 14:48 14 De Pein C2 - Kinea C2 Veld 9 Michiel Veenstra -
260 14:48 9 DOW/TFS/Wêz Handich B1 - Nic./Hoogkerk B3 Veld 10 Lisanne Kuipers -
266 14:48 12 Leeuwarden C1 - Olympia (T) C1 Veld 11 Wessel Vochteloo -
272 14:48 12 VDDO C1 - WIK'34 C1 Veld 12 Roy Terpstra -
278 14:48 9 VDDO B2 - WIK'34 B2 Veld 13 Jellie Wagenaar -
284 14:48 14 Ritola C2 - TFS/DOW/Wêz Handich C2 Veld 14 Anne Dermois -

Ronde: 3 (Middagprogramma)

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Veld Scheidsrechter Resultaat
207 15:21 1 VDDO A1 - Nic./Hoogkerk A1 Veld 1 Ludolf van der Molen -
213 15:21 1 Flamingo's A1 - Quick'21/VenV (G) A1 Veld 2 Tjibbe de Vries -
219 15:21 4 Drachten/vd Wiel A3 - Wêz Handich/DOW/TFS A2 Veld 3 Lars Salomons -
225 15:21 4 NKC (N)/ Wees Kwiek A1 - SDO A1 Veld 4 Rein de Jong -
231 15:21 6 Lintjo B1 - VDDO B1 Veld 5 Gerben Leenstra -
237 15:21 6 Nic./Hoogkerk B2 - Drachten/vd Wiel B1 Veld 6 Sara van der Veen -
243 15:21 8 B? - Vlug & Vaardig (G) C1 Veld 7 Geert Sjoerdstra -
249 15:21 8 Ritola C1 - WIK'34 B1 Veld 8 Harm Jager -
255 15:21 10 De Pein C1 - Joure C1 Veld 9 Jesse van Manen -
261 15:21 10 Flamingo's C1 - Nic./Hoogkerk C1 Veld 10 Tjeerd de Jong -
267 15:21 11 C? - Lintjo C1 Veld 11 Pieter Veenstra -
273 15:21 11 Invicta/Frigro C1 - OKO/Bies C1 Veld 12 Jan Klooster -
279 15:21 13 Pallas'08 thebagstore.nl/WW&F C1 - WIK '34 C2 Veld 13 Rob Pettinga -
285 15:21 13 Veenwouden C1 - Zunobri C2 Veld 14 Arjen van Bruggen -

Ronde: 4 (Middagprogramma)

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Veld Scheidsrechter Resultaat
208 15:54 2 Invicta/Frigro A1 - Nic./Hoogkerk A2 Veld 1 Nick Kolhek -
214 15:54 2 Leeuwarden A1 - Quick'21/VenV (G) A2 Veld 2 Christiaan Schaafsma -
220 15:54 3 Ritola A1 - Pallas'08 thebagstore.nl A1 Veld 3 Michiel Veenstra -
226 15:54 3 Flamingo's A2 - OKO/Bies A2 Veld 4 Johan Schaafsma -
232 15:54 5 Vlug en Vaardig (G)/Quick'21 B1 - Nic./Hoogkerk B1 Veld 5 Ritske Kleinhuis -
238 15:54 5 Flamingo's B1 - Oerterp B1 Veld 6 Wessel Vochteloo -
244 15:54 7 B? - Weststellingwerf B3 Veld 7 Mitchel Lamsma -
250 15:54 7 Invicta/Frigro B1 - Wêz Warber & Fluch B1 Veld 8 Roy Terpstra -
256 15:54 14 De Pein C2 - Ritola C2 Veld 9 Siebe Jelsma -
262 15:54 9 DOW/TFS/Wêz Handich B1 - VDDO B2 Veld 10 Jellie Wagenaar -
268 15:54 12 Leeuwarden C1 - VDDO C1 Veld 11 Anne Dermois -
274 15:54 12 Olympia (T) C1 - WIK'34 C1 Veld 12 Gerwold Hylkema -
280 15:54 9 Nic./Hoogkerk B3 - WIK'34 B2 Veld 13 Jan van der Heide -
286 15:54 14 Kinea C2 - TFS/DOW/Wêz Handich C2 Veld 14 Lisanne Kuipers -

Ronde: 5 (Middagprogramma)

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Veld Scheidsrechter Resultaat
209 16:27 1 Quick'21/VenV (G) A1 - VDDO A1 Veld 1 Geert Sjoerdstra -
215 16:27 1 Nic./Hoogkerk A1 - Flamingo's A1 Veld 2 Rein de Jong -
221 16:27 4 SDO A1 - Drachten/vd Wiel A3 Veld 3 Lars Salomons -
227 16:27 4 Wêz Handich/DOW/TFS A2 - NKC (N)/ Wees Kwiek A1 Veld 4 Gerben Leenstra -
233 16:27 6 Drachten/vd Wiel B1 - Lintjo B1 Veld 5 Pieter Veenstra -
239 16:27 6 VDDO B1 - Nic./Hoogkerk B2 Veld 6 Jesse van Manen -
245 16:27 8 WIK'34 B1 - B? Veld 7 Rob Pettinga -
251 16:27 8 Vlug & Vaardig (G) C1 - Ritola C1 Veld 8 Jan Klooster -
257 16:27 10 Nic./Hoogkerk C1 - De Pein C1 Veld 9 Tjibbe de Vries -
263 16:27 10 Joure C1 - Flamingo's C1 Veld 10 Ludolf van der Molen -
269 16:27 11 OKO/Bies C1 - C? Veld 11 Harm Jager -
275 16:27 11 Lintjo C1 - Invicta/Frigro C1 Veld 12 Arjen van Bruggen -
281 16:27 13 Zunobri C2 - Pallas'08 thebagstore.nl/WW&F C1 Veld 13 Sara van der Veen -
287 16:27 13 WIK '34 C2 - Veenwouden C1 Veld 14 Tjeerd de Jong -

Ronde: 6 (Middagprogramma)

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Veld Scheidsrechter Resultaat
210 17:00 2 Quick'21/VenV (G) A2 - Invicta/Frigro A1 Veld 1 Christiaan Schaafsma -
216 17:00 2 Nic./Hoogkerk A2 - Leeuwarden A1 Veld 2 Gerwold Hylkema -
222 17:00 3 OKO/Bies A2 - Ritola A1 Veld 3 Wessel Vochteloo -
228 17:00 3 Pallas'08 thebagstore.nl A1 - Flamingo's A2 Veld 4 Michiel Veenstra -
234 17:00 5 Oerterp B1 - Vlug en Vaardig (G)/Quick'21 B1 Veld 5 Jan van der Heide -
240 17:00 5 Nic./Hoogkerk B1 - Flamingo's B1 Veld 6 Johan Schaafsma -
246 17:00 7 Wêz Warber & Fluch B1 - B? Veld 7 Ritske Kleinhuis -
252 17:00 7 Weststellingwerf B3 - Invicta/Frigro B1 Veld 8 Nick Kolhek -
258 17:00 14 TFS/DOW/Wêz Handich C2 - De Pein C2 Veld 9 Lisanne Kuipers -
264 17:00 9 WIK'34 B2 - DOW/TFS/Wêz Handich B1 Veld 10 Mitchel Lamsma -
270 17:00 12 WIK'34 C1 - Leeuwarden C1 Veld 11 Siebe Jelsma -
276 17:00 12 VDDO C1 - Olympia (T) C1 Veld 12 Anne Dermois -
282 17:00 9 VDDO B2 - Nic./Hoogkerk B3 Veld 13 Roy Terpstra -
288 17:00 14 Ritola C2 - Kinea C2 Veld 14 Jellie Wagenaar -