logo

Programma voor het 74e Jeugdtoernooi (22 Jun 2024)

Hieronder vind je een lijst van wedstrijden van het 74e Jeugdtoernooi. Je kunt de lijst verder verfijnen door de filters aan de rechterkant te gebruiken

Ronde: 1 (Ochtendprogramma)

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Veld Scheidsrechter Resultaat
101 09:30 1 Drachten/vd Wiel D1 - Flamingo's D1 Veld 1 Mathilde van der Zee -
107 09:30 1 Lintjo D1 - Oerterp D1 Veld 2 Wiltsje Siderius -
113 09:30 4 Invicta D1 - Leeuwarden D1 Veld 3 Jacob Woudstra -
119 09:30 4 Nic./Hoogkerk D2 - Ritola D1 Veld 4 Jan de Boer -
125 09:30 5 Drachten/vd Wiel D3 - Lintjo D3 Veld 5 Astrid Tijdens -
131 09:30 5 TFS D2 - VDDO D2 Veld 6 Sven Machiela -
137 09:30 7 Harkema E1 - Joure E1 Veld 7 Menco Bruining -
143 09:30 7 Olympia (T) D1 - Veenwouden D1 Veld 8 Kylie Wetsema -
149 09:30 9 Drachten/vd Wiel E2 - Flamingo's E1 Veld 9 Jesse van Manen -
155 09:30 9 WIK'34 E1 - Wêz Warber & Fluch E1 Veld 10 Lisette Hamminga -
161 09:30 11 Lintjo E1 - Oerterp E2 Veld 11 Stefan Steenbergen -
167 09:30 11 De Pein E2 - VDDO E2 Veld 12 Rob Pettinga -
173 09:30 13 Quick'21 F1 - VDDO F1 Veld 13 Hidde Altena -
179 09:30 13 WIK'34 F1 - De Waterpoort F1 Veld 14 Alinda Miedema -
185 09:30 15 Kinea F1 - Lintjo F2 Veld 15 Bianca Veenstra -
188 09:30 15 Nic./Hoogkerk F1 - OKO/Bies F1 Veld 16 Sipke de Jong -
191 09:30 16 Drachten/vd Wiel F2 - TFS F1 Veld 17 Amarins de Wit -
197 09:30 16 Wêz Handich F1 - Wêz Warber & Fluch F1 Veld 18 Feike Brouwer -
203 09:30 18 De Pein W1 - Wêz Handich W1 Veld 19 Anouk Maychrzak -

Ronde: 2 (Ochtendprogramma)

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Veld Scheidsrechter Resultaat
102 10:02 2 Drachten/vd Wiel D2 - OKO/Bies D1 Veld 1 Simon Fokkema -
108 10:02 2 VDDO D1 - De Waterpoort D1 Veld 2 Siebe Jelsma -
114 10:02 3 Joure D1 - Lintjo D2 Veld 3 Betty Jansma -
120 10:02 3 Nic./Hoogkerk D1 - TFS D1 Veld 4 Riemer Hobma -
126 10:02 6 Quick'21 D1 - Frigro D1 Veld 5 Bonne Altena -
132 10:02 6 Zunobri D1 - Vlug & Vaardig (G) D1 Veld 6 Germer Kuipers -
138 10:02 8 Drachten/vd Wiel E1 - De Pein E1 Veld 7 Gerben de Vries -
144 10:02 8 TFS E1 - VDDO E1 Veld 8 Lianne Bosma -
150 10:02 10 DTL E1 - Oerterp E1 Veld 9 Crista Nijholt -
156 10:02 10 OKO/Bies E1 - Ritola E1 Veld 10 Jeltsje Boomsma -
162 10:02 12 Wêz Warber & Fluch E3 - Joure E2 Veld 11 Marleen Koopstra -
168 10:02 12 Vlug en Vaardig (G) E1 - Wêz Handich E1 Veld 12 Ruurd Riemersma -
174 10:02 14 Drachten/vd Wiel F1 - Lintjo F1 Veld 13 Wytze van Santen -
180 10:02 14 Oerterp F1 - Ritola F1 Veld 14 Elisabeth Visser-Thalen -
192 10:02 17 Drachten/vd Wiel F3 - Invicta F1 Veld 17 Sil Bergsma -
198 10:02 17 Leeuwarden F1 - Nic./Hoogkerk F2 Veld 18 Grietje Stoker -

Ronde: 3 (Ochtendprogramma)

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Veld Scheidsrechter Resultaat
103 10:35 1 Drachten/vd Wiel D1 - Lintjo D1 Veld 1 Rob Pettinga -
109 10:35 1 Flamingo's D1 - Oerterp D1 Veld 2 Alinda Miedema -
115 10:35 4 Invicta D1 - Nic./Hoogkerk D2 Veld 3 Sven Machiela -
121 10:35 4 Leeuwarden D1 - Ritola D1 Veld 4 Wiltsje Siderius -
127 10:35 5 Drachten/vd Wiel D3 - TFS D2 Veld 5 Jan de Boer -
133 10:35 5 Lintjo D3 - VDDO D2 Veld 6 Jesse van Manen -
139 10:35 7 Harkema E1 - Olympia (T) D1 Veld 7 Stefan Steenbergen -
145 10:35 7 Joure E1 - Veenwouden D1 Veld 8 Jacob Woudstra -
151 10:35 9 Drachten/vd Wiel E2 - WIK'34 E1 Veld 9 Hidde Altena -
157 10:35 9 Flamingo's E1 - Wêz Warber & Fluch E1 Veld 10 Mathilde van der Zee -
163 10:35 11 Lintjo E1 - De Pein E2 Veld 11 Kylie Wetsema -
169 10:35 11 Oerterp E2 - VDDO E2 Veld 12 Astrid Tijdens -
175 10:35 13 Quick'21 F1 - WIK'34 F1 Veld 13 Menco Bruining -
181 10:35 13 VDDO F1 - De Waterpoort F1 Veld 14 Lisette Hamminga -
186 10:35 15 Kinea F1 - Nic./Hoogkerk F1 Veld 15 Amarins de Wit -
189 10:35 15 Lintjo F2 - OKO/Bies F1 Veld 16 Feike Brouwer -
193 10:35 16 Drachten/vd Wiel F2 - Wêz Handich F1 Veld 17 Bianca Veenstra -
199 10:35 16 TFS F1 - Wêz Warber & Fluch F1 Veld 18 Sipke de Jong -

Ronde: 4 (Ochtendprogramma)

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Veld Scheidsrechter Resultaat
104 11:07 2 Drachten/vd Wiel D2 - VDDO D1 Veld 1 Ruurd Riemersma -
110 11:07 2 OKO/Bies D1 - De Waterpoort D1 Veld 2 Bonne Altena -
116 11:07 3 Joure D1 - Nic./Hoogkerk D1 Veld 3 Siebe Jelsma -
122 11:07 3 Lintjo D2 - TFS D1 Veld 4 Simon Fokkema -
128 11:07 6 Quick'21 D1 - Zunobri D1 Veld 5 Betty Jansma -
134 11:07 6 Frigro D1 - Vlug & Vaardig (G) D1 Veld 6 Riemer Hobma -
140 11:07 8 Drachten/vd Wiel E1 - TFS E1 Veld 7 Gerben de Vries -
146 11:07 8 De Pein E1 - VDDO E1 Veld 8 Wytze van Santen -
152 11:07 10 DTL E1 - OKO/Bies E1 Veld 9 Jeltsje Boomsma -
158 11:07 10 Oerterp E1 - Ritola E1 Veld 10 Germer Kuipers -
164 11:07 12 Wêz Warber & Fluch E3 - Vlug en Vaardig (G) E1 Veld 11 Crista Nijholt -
170 11:07 12 Joure E2 - Wêz Handich E1 Veld 12 Sil Bergsma -
176 11:07 14 Drachten/vd Wiel F1 - Oerterp F1 Veld 13 Lianne Bosma -
182 11:07 14 Lintjo F1 - Ritola F1 Veld 14 Grietje Stoker -
194 11:07 17 Drachten/vd Wiel F3 - Leeuwarden F1 Veld 17 Elisabeth Visser-Thalen -
200 11:07 17 Invicta F1 - Nic./Hoogkerk F2 Veld 18 Marleen Koopstra -
204 11:07 18 Wêz Handich W1 - De Pein W1 Veld 19 Anouk Maychrzak -

Ronde: 5 (Ochtendprogramma)

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Veld Scheidsrechter Resultaat
105 12:20 1 Oerterp D1 - Drachten/vd Wiel D1 Veld 1 Jacob Woudstra -
111 12:20 1 Lintjo D1 - Flamingo's D1 Veld 2 Jesse van Manen -
117 12:20 4 Ritola D1 - Invicta D1 Veld 3 Rob Pettinga -
123 12:20 4 Nic./Hoogkerk D2 - Leeuwarden D1 Veld 4 Alinda Miedema -
129 12:20 5 VDDO D2 - Drachten/vd Wiel D3 Veld 5 Menco Bruining -
135 12:20 5 TFS D2 - Lintjo D3 Veld 6 Mathilde van der Zee -
141 12:20 7 Veenwouden D1 - Harkema E1 Veld 7 Wiltsje Siderius -
147 12:20 7 Olympia (T) D1 - Joure E1 Veld 8 Stefan Steenbergen -
153 12:20 9 Wêz Warber & Fluch E1 - Drachten/vd Wiel E2 Veld 9 Bianca Veenstra -
159 12:20 9 WIK'34 E1 - Flamingo's E1 Veld 10 Jan de Boer -
165 12:20 11 VDDO E2 - Lintjo E1 Veld 11 Sven Machiela -
171 12:20 11 De Pein E2 - Oerterp E2 Veld 12 Lisette Hamminga -
177 12:20 13 De Waterpoort F1 - Quick'21 F1 Veld 13 Feike Brouwer -
183 12:20 13 WIK'34 F1 - VDDO F1 Veld 14 Astrid Tijdens -
187 12:20 15 OKO/Bies F1 - Kinea F1 Veld 15 Kylie Wetsema -
190 12:20 15 Nic./Hoogkerk F1 - Lintjo F2 Veld 16 Amarins de Wit -
195 12:20 16 Wêz Warber & Fluch F1 - Drachten/vd Wiel F2 Veld 17 Sipke de Jong -
201 12:20 16 Wêz Handich F1 - TFS F1 Veld 18 Hidde Altena -

Ronde: 6 (Ochtendprogramma)

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Veld Scheidsrechter Resultaat
106 12:52 2 De Waterpoort D1 - Drachten/vd Wiel D2 Veld 1 Riemer Hobma -
112 12:52 2 VDDO D1 - OKO/Bies D1 Veld 2 Jeltsje Boomsma -
118 12:52 3 TFS D1 - Joure D1 Veld 3 Gerben de Vries -
124 12:52 3 Nic./Hoogkerk D1 - Lintjo D2 Veld 4 Bonne Altena -
130 12:52 6 Vlug & Vaardig (G) D1 - Quick'21 D1 Veld 5 Siebe Jelsma -
136 12:52 6 Zunobri D1 - Frigro D1 Veld 6 Ruurd Riemersma -
142 12:52 8 VDDO E1 - Drachten/vd Wiel E1 Veld 7 Simon Fokkema -
148 12:52 8 TFS E1 - De Pein E1 Veld 8 Grietje Stoker -
154 12:52 10 Ritola E1 - DTL E1 Veld 9 Elisabeth Visser-Thalen -
160 12:52 10 OKO/Bies E1 - Oerterp E1 Veld 10 Betty Jansma -
166 12:52 12 Wêz Handich E1 - Wêz Warber & Fluch E3 Veld 11 Lianne Bosma -
172 12:52 12 Vlug en Vaardig (G) E1 - Joure E2 Veld 12 Marleen Koopstra -
178 12:52 14 Ritola F1 - Drachten/vd Wiel F1 Veld 13 Crista Nijholt -
184 12:52 14 Oerterp F1 - Lintjo F1 Veld 14 Wytze van Santen -
196 12:52 17 Nic./Hoogkerk F2 - Drachten/vd Wiel F3 Veld 17 Germer Kuipers -
202 12:52 17 Leeuwarden F1 - Invicta F1 Veld 18 Sil Bergsma -