logo

Programma voor het 72e Jeugdtoernooi (25 Jun 2022)

Hieronder vind je een lijst van wedstrijden van het 72e Jeugdtoernooi. Je kunt de lijst verder verfijnen door de filters aan de rechterkant te gebruiken

Ronde: 1 (Ochtendprogramma)

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
101 09:30 4 Drachten/vd Wiel D3 - V. en V. (G) D2 6 - 10 Veld 1 Fianne Hiemstra
107 09:30 4 Kinea D2 - Olympia (T) D1 3 - 6 Veld 2 Geertje Bijlsma
113 09:30 1 De Granaet D1 - De Pein D1 0 - 3 Veld 3 Gerben de Vries
119 09:30 1 Drachten/vd Wiel D1 - Harkema D1 6 - 4 Veld 4 Gerben Leenstra
125 09:30 3 DTS (S) D1 - Invicta D1 3 - 3 Veld 5 Jacob Woudstra
128 09:30 3 WW & Fluch/Leeuwarden D1 - WIK'34 D2 4 - 6 Veld 6 Riemer Hobma
131 09:30 0 Flamingo's E1 - Harkema E1 4 - 0 Veld 7 Wieteke Dijkstra
137 09:30 6 Lintjo E1 - Oerterp E1 7 - 4 Veld 8 Sietze van der Wolf
143 09:30 8 Drachten/vd Wiel E2 - DTS (S) E1 5 - 3 Veld 9 Iris Jansma
155 09:30 10 Joure E2 - Kinea E1 3 - 3 Veld 11 Andes van der Veer
161 09:30 10 OKO/Bies E1 - TFS E1 3 - 3 Veld 12 Simon Fokkema
167 09:30 12 Frigro E1 - Lintjo E3 2 - 6 Veld 13 Nick Kolhek
170 09:30 12 TFS E3 - Wêz Handich E1 3 - 0 Veld 14 Thomas Woudstra
173 09:30 13 Kinea F1 - Lintjo F1 3 - 14 Veld 15 Julia Bolhuis
179 09:30 13 Quick'21 F1 - Wêz Warber & Fluch F1 4 - 2 Veld 16 Jeen Meinsma
185 09:30 15 Drachten/vd Wiel F2 - Lintjo F3 1 - 2 Veld 17 Martine van Belkum
191 09:30 15 TFS F1 - Wêz Warber & Fluch F3 5 - 1 Veld 18 Sven Machiela

Ronde: 2 (Ochtendprogramma)

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
102 10:02 5 De Granaet D2 - OKO/Bies D1 5 - 2 Veld 1 Jeltsje Boomsma
108 10:02 5 TFS D1 - Veenwouden D1 1 - 7 Veld 2 Jan Klooster
114 10:02 2 Drachten/vd Wiel D2 - Flamingo's D1 4 - 4 Veld 3 Willem Feenstra
120 10:02 2 Joure D1 - Kinea D1 2 - 4 Veld 4 Jesse van Manen
132 10:02 7 Drachten/vd Wiel E1 - Leeuwarden E1 4 - 0 Veld 7 Jorrit van der Kloet
138 10:02 7 Lintjo E2 - Wêz Warber & Fluch E1 9 - 7 Veld 8 Sylvia van der Heide
144 10:02 9 De Granaet E1 - Drachten/vd Wiel E3 1 - 1 Veld 9 Jarich Jan Smid
150 10:02 9 Joure E1 - Oerterp E2 2 - 6 Veld 10 Arjen van der Kooij
156 10:02 11 De Pein E1 - Harkema E2 0 - 3 Veld 11 Betty Jansma
162 10:02 11 Olympia (T) E1 - TFS E2 1 - 2 Veld 12 Dineke Terpstra-Jongsma
174 10:02 14 Drachten/vd Wiel F1 - Harkema F1 6 - 9 Veld 15 Grietje Stoker
180 10:02 14 Lintjo F2 - Wêz Warber & Fluch F2 4 - 4 Veld 16 Wytze van Santen
186 10:02 16 Leeuwarden F1 - De Pein W1 5 - 3 Veld 17 Elisabeth Thalen
192 10:02 16 Wêz Warber & Fluch W1 - Kinea F2 1 - 6 Veld 18 Mariska Wijma

Ronde: 3 (Ochtendprogramma)

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
103 10:35 4 Drachten/vd Wiel D3 - Kinea D2 3 - 3 Veld 1 Jacob Woudstra
109 10:35 4 V. en V. (G) D2 - Olympia (T) D1 11 - 1 Veld 2 Sietze van der Wolf
115 10:35 1 De Granaet D1 - Drachten/vd Wiel D1 0 - 14 Veld 3 Riemer Hobma
121 10:35 1 De Pein D1 - Harkema D1 3 - 7 Veld 4 Geertje Bijlsma
126 10:35 3 DTS (S) D1 - WW & Fluch/Leeuwarden D1 10 - 4 Veld 5 Gerben de Vries
129 10:35 3 Invicta D1 - WIK'34 D2 7 - 1 Veld 6 Gerben Leenstra
133 10:35 6 Flamingo's E1 - Lintjo E1 3 - 6 Veld 7 Simon Fokkema
145 10:35 0 Drachten/vd Wiel E2 - Oerterp E1 0 - 18 Veld 8 Ludolf van der Molen
151 10:35 8 DTS (S) E1 - Harkema E1 4 - 4 Veld 10 Andes van der Veer
157 10:35 10 Joure E2 - OKO/Bies E1 0 - 3 Veld 11 Iris Jansma
163 10:35 10 Kinea E1 - TFS E1 1 - 7 Veld 12 Nick Kolhek
168 10:35 12 Frigro E1 - TFS E3 1 - 5 Veld 13 Julia Bolhuis
171 10:35 12 Lintjo E3 - Wêz Handich E1 7 - 2 Veld 14 Sven Machiela
175 10:35 13 Kinea F1 - Quick'21 F1 7 - 6 Veld 15 Martine van Belkum
181 10:35 13 Lintjo F1 - Wêz Warber & Fluch F1 19 - 3 Veld 16 Thomas Woudstra
187 10:35 15 Drachten/vd Wiel F2 - TFS F1 3 - 13 Veld 17 Jeen Meinsma
193 10:35 15 Lintjo F3 - Wêz Warber & Fluch F3 0 - 8 Veld 18 Wieteke Dijkstra

Ronde: 4 (Ochtendprogramma)

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
104 11:07 5 De Granaet D2 - TFS D1 11 - 1 Veld 1 Jesse van Manen
110 11:07 5 OKO/Bies D1 - Veenwouden D1 1 - 2 Veld 2 Betty Jansma
116 11:07 2 Drachten/vd Wiel D2 - Joure D1 2 - 2 Veld 3 Jan Klooster
122 11:07 2 Flamingo's D1 - Kinea D1 6 - 3 Veld 4 Willem Feenstra
134 11:07 7 Drachten/vd Wiel E1 - Lintjo E2 5 - 3 Veld 7 Arjen van der Kooij
140 11:07 7 Leeuwarden E1 - Wêz Warber & Fluch E1 4 - 5 Veld 8 Jeltsje Boomsma
146 11:07 9 De Granaet E1 - Joure E1 2 - 8 Veld 9 Mariska Wijma
152 11:07 9 Drachten/vd Wiel E3 - Oerterp E2 2 - 0 Veld 10 Jarich Jan Smid
158 11:07 11 De Pein E1 - Olympia (T) E1 0 - 0 Veld 11 Jorrit van der Kloet
164 11:07 11 Harkema E2 - TFS E2 0 - 6 Veld 12 Grietje Stoker
176 11:07 14 Drachten/vd Wiel F1 - Lintjo F2 4 - 7 Veld 15 Wytze van Santen
182 11:07 14 Harkema F1 - Wêz Warber & Fluch F2 6 - 7 Veld 16 Elisabeth Thalen
188 11:07 16 De Pein W1 - Wêz Warber & Fluch W1 6 - 3 Veld 17 Dineke Terpstra-Jongsma
194 11:07 16 Kinea F2 - Leeuwarden F1 6 - 5 Veld 18 Sylvia van der Heide

Ronde: 5 (Ochtendprogramma)

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
105 12:20 4 Olympia (T) D1 - Drachten/vd Wiel D3 6 - 3 Veld 1 Gerben Leenstra
111 12:20 4 V. en V. (G) D2 - Kinea D2 12 - 2 Veld 2 Geertje Bijlsma
117 12:20 1 Harkema D1 - De Granaet D1 10 - 3 Veld 3 Jacob Woudstra
123 12:20 1 De Pein D1 - Drachten/vd Wiel D1 2 - 12 Veld 4 Sietze van der Wolf
127 12:20 3 WIK'34 D2 - DTS (S) D1 2 - 6 Veld 5 Gerben de Vries
130 12:20 3 Invicta D1 - WW & Fluch/Leeuwarden D1 7 - 3 Veld 6 Wieteke Dijkstra
135 12:20 6 Oerterp E1 - Flamingo's E1 6 - 3 Veld 7 Riemer Hobma
141 12:20 0 DTS (S) E1 - Lintjo E1 0 - 14 Veld 8 Nick Kolhek
147 12:20 8 Harkema E1 - Drachten/vd Wiel E2 2 - 3 Veld 9 Thomas Woudstra
159 12:20 10 TFS E1 - Joure E2 6 - 2 Veld 11 Jeen Meinsma
165 12:20 10 Kinea E1 - OKO/Bies E1 1 - 3 Veld 12 Andes van der Veer
169 12:20 12 Wêz Handich E1 - Frigro E1 0 - 7 Veld 13 Ludolf van der Molen
172 12:20 12 Lintjo E3 - TFS E3 5 - 3 Veld 14 Fianne Hiemstra
177 12:20 13 Wêz Warber & Fluch F1 - Kinea F1 9 - 3 Veld 15 Sven Machiela
183 12:20 13 Lintjo F1 - Quick'21 F1 10 - 0 Veld 16 Simon Fokkema
189 12:20 15 Wêz Warber & Fluch F3 - Drachten/vd Wiel F2 7 - 3 Veld 17 Iris Jansma
195 12:20 15 Lintjo F3 - TFS F1 4 - 14 Veld 18 Martine van Belkum

Ronde: 6 (Ochtendprogramma)

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
106 12:52 5 Veenwouden D1 - De Granaet D2 3 - 7 Veld 1 Jan Klooster
112 12:52 5 OKO/Bies D1 - TFS D1 7 - 1 Veld 2 Mariska Wijma
118 12:52 2 Kinea D1 - Drachten/vd Wiel D2 3 - 7 Veld 3 Willem Feenstra
124 12:52 2 Flamingo's D1 - Joure D1 2 - 2 Veld 4 Jorrit van der Kloet
136 12:52 7 Wêz Warber & Fluch E1 - Drachten/vd Wiel E1 1 - 7 Veld 7 Jesse van Manen
142 12:52 7 Leeuwarden E1 - Lintjo E2 3 - 4 Veld 8 Jarich Jan Smid
148 12:52 9 Oerterp E2 - De Granaet E1 3 - 4 Veld 9 Sylvia van der Heide
154 12:52 9 Drachten/vd Wiel E3 - Joure E1 6 - 1 Veld 10 Dineke Terpstra-Jongsma
160 12:52 11 TFS E2 - De Pein E1 5 - 2 Veld 11 Elisabeth Thalen
166 12:52 11 Harkema E2 - Olympia (T) E1 1 - 5 Veld 12 Jeltsje Boomsma
178 12:52 14 Wêz Warber & Fluch F2 - Drachten/vd Wiel F1 10 - 3 Veld 15 Arjen van der Kooij
184 12:52 14 Harkema F1 - Lintjo F2 3 - 5 Veld 16 Grietje Stoker
190 12:52 16 Kinea F2 - De Pein W1 3 - 2 Veld 17 Wytze van Santen
196 12:52 16 Wêz Warber & Fluch W1 - Leeuwarden F1 3 - 3 Veld 18 Betty Jansma

Ronde: 1 (Middagprogramma)

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
197 14:15 13 Flamingo's G - Leeuwarden G 1 - 3 Veld 1 Doety Waninge
200 14:15 13 LDODK/Rinsma Modeplein G - Oerterp G 11 - 1 Veld 2 Sipke de Jong
203 14:15 1 Quick'21/VenV (G) A1 - Flamingo's A1 10 - 7 Veld 3 Ritske Kleinhuis
209 14:15 1 Leeuwarden/WW & Fluch A1 - OKO/Bies A2 1 - 4 Veld 4 Jelte Koopmans
215 14:15 3 De Granaet A2 - De Pein A1 10 - 3 Veld 5 Ljibbe Veenstra
221 14:15 3 Joure A1 - Olympia (T) A1 11 - 4 Veld 6 Rein de Jong
227 14:15 6 Drachten/vd Wiel B3 - Invicta/Frigro B1 1 - 10 Veld 7 Michiel Veenstra
233 14:15 6 Leeuwarden/WW & Fluch B1 - Wêz Handich B1 3 - 8 Veld 8 Arjen van Bruggen
239 14:15 8 Drachten/vd Wiel C1 - Flamingo's C1 5 - 4 Veld 9 Marcel van der Meulen
245 14:15 8 Invicta/Frigro C1 - Oerterp C1 2 - 4 Veld 10 Andries de Boer
251 14:15 10 De Granaet C1 - Leeuwarden/WW & Fluch C1 4 - 2 Veld 11 Jesse van Manen
257 14:15 10 OKO/Bies C1 - Olympia (T) C1 0 - 3 Veld 12 Jellie Wagenaar
263 14:15 12 Leeuwarden/WW & Fluch C2 - TFS C1 4 - 2 Veld 13 Jeen Meinsma
269 14:15 12 WIK '34 C2 - Wêz Handich C1 1 - 3 Veld 14 Ruurd Riemersma

Ronde: 2 (Middagprogramma)

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
204 14:48 2 De Granaet A1 - DTS (S) A1 19 - 3 Veld 3 Johan Schaafsma
210 14:48 2 Invicta/Frigro A1 - OKO/Bies A3 3 - 4 Veld 4 Pieter Hoekstra
216 14:48 4 Flamingo's A2 - Kinea A1 6 - 7 Veld 5 Hidde Altena
222 14:48 4 Nij Quick Libben A1 - OKO/Bies B1 3 - 9 Veld 6 Tjibbe de Vries
228 14:48 5 Drachten/vd Wiel B2 - Drachten/vd Wiel B1 2 - 8 Veld 7 Eelke Sikke Wolters
234 14:48 5 Harkema B1 - Quick'21/VenV (G) B1 4 - 9 Veld 8 Minicus Flapper
240 14:48 7 De Granaet B1 - Flamingo's B2 5 - 6 Veld 9 Siebe Jelsma
246 14:48 7 Kinea B1 - Vlug & Vaardig (G) C1 7 - 6 Veld 10 Christiaan Schaafsma
252 14:48 9 DTS (S) C1 - Harkema C1 4 - 4 Veld 11 Gerben Leenstra
258 14:48 9 Kinea C1 - WIK'34 C1 1 - 4 Veld 12 Gerke Kootstra
264 14:48 11 De Granaet C2 - Drachten/vd Wiel C2 8 - 1 Veld 13 Gerwold Hylkema
270 14:48 11 Invicta/Frigro C3 - Oerterp C2 7 - 4 Veld 14 Jitta Hoogeveen-Mannee

Ronde: 3 (Middagprogramma)

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
198 15:21 13 Flamingo's G - LDODK/Rinsma Modeplein G 1 - 5 Veld 1 Sipke de Jong
201 15:21 13 Leeuwarden G - Oerterp G 2 - 2 Veld 2 Doety Waninge
205 15:21 1 Quick'21/VenV (G) A1 - Leeuwarden/WW & Fluch A1 7 - 2 Veld 3 Rein de Jong
211 15:21 1 Flamingo's A1 - OKO/Bies A2 7 - 9 Veld 4 Marcel van der Meulen
217 15:21 3 De Granaet A2 - Joure A1 11 - 9 Veld 5 Jelte Koopmans
223 15:21 3 De Pein A1 - Olympia (T) A1 4 - 11 Veld 6 Michiel Veenstra
229 15:21 6 Drachten/vd Wiel B3 - Leeuwarden/WW & Fluch B1 8 - 7 Veld 7 Ljibbe Veenstra
235 15:21 6 Invicta/Frigro B1 - Wêz Handich B1 5 - 6 Veld 8 Ritske Kleinhuis
241 15:21 8 Drachten/vd Wiel C1 - Invicta/Frigro C1 2 - 3 Veld 9 Arjen van Bruggen
247 15:21 8 Flamingo's C1 - Oerterp C1 3 - 5 Veld 10 Jesse van Manen
253 15:21 10 De Granaet C1 - OKO/Bies C1 8 - 2 Veld 11 Ruurd Riemersma
259 15:21 10 Leeuwarden/WW & Fluch C1 - Olympia (T) C1 1 - 7 Veld 12 Jeen Meinsma
265 15:21 12 Leeuwarden/WW & Fluch C2 - WIK '34 C2 1 - 4 Veld 13 Jellie Wagenaar
271 15:21 12 TFS C1 - Wêz Handich C1 1 - 2 Veld 14 Andries de Boer

Ronde: 4 (Middagprogramma)

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
206 15:54 2 De Granaet A1 - Invicta/Frigro A1 7 - 8 Veld 3 Hidde Altena
212 15:54 2 DTS (S) A1 - OKO/Bies A3 6 - 4 Veld 4 Minicus Flapper
218 15:54 4 Flamingo's A2 - Nij Quick Libben A1 10 - 7 Veld 5 Johan Schaafsma
224 15:54 4 Kinea A1 - OKO/Bies B1 10 - 3 Veld 6 Eelke Sikke Wolters
230 15:54 5 Drachten/vd Wiel B2 - Harkema B1 7 - 7 Veld 7 Christiaan Schaafsma
236 15:54 5 Drachten/vd Wiel B1 - Quick'21/VenV (G) B1 5 - 4 Veld 8 Siebe Jelsma
242 15:54 7 De Granaet B1 - Kinea B1 7 - 6 Veld 9 Gerke Kootstra
248 15:54 7 Flamingo's B2 - Vlug & Vaardig (G) C1 5 - 4 Veld 10 Gerwold Hylkema
254 15:54 9 DTS (S) C1 - Kinea C1 4 - 4 Veld 11 Pieter Hoekstra
260 15:54 9 Harkema C1 - WIK'34 C1 10 - 5 Veld 12 Jitta Hoogeveen-Mannee
266 15:54 11 De Granaet C2 - Invicta/Frigro C3 5 - 6 Veld 13 Tjibbe de Vries
272 15:54 11 Drachten/vd Wiel C2 - Oerterp C2 4 - 7 Veld 14 Gerben Leenstra

Ronde: 5 (Middagprogramma)

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
199 16:27 13 Oerterp G - Flamingo's G 2 - 4 Veld 1 Sipke de Jong
202 16:27 13 Leeuwarden G - LDODK/Rinsma Modeplein G 1 - 8 Veld 2 Doety Waninge
207 16:27 1 OKO/Bies A2 - Quick'21/VenV (G) A1 8 - 8 Veld 3 Jelte Koopmans
213 16:27 1 Flamingo's A1 - Leeuwarden/WW & Fluch A1 13 - 3 Veld 4 Ritske Kleinhuis
219 16:27 3 Olympia (T) A1 - De Granaet A2 3 - 10 Veld 5 Jesse van Manen
225 16:27 3 De Pein A1 - Joure A1 9 - 8 Veld 6 Marcel van der Meulen
231 16:27 6 Wêz Handich B1 - Drachten/vd Wiel B3 10 - 3 Veld 7 Jellie Wagenaar
237 16:27 6 Invicta/Frigro B1 - Leeuwarden/WW & Fluch B1 6 - 1 Veld 8 Ljibbe Veenstra
243 16:27 8 Oerterp C1 - Drachten/vd Wiel C1 5 - 8 Veld 9 Rein de Jong
249 16:27 8 Flamingo's C1 - Invicta/Frigro C1 6 - 5 Veld 10 Michiel Veenstra
255 16:27 10 Olympia (T) C1 - De Granaet C1 7 - 5 Veld 11 Arjen van Bruggen
261 16:27 10 Leeuwarden/WW & Fluch C1 - OKO/Bies C1 10 - 2 Veld 12 Ruurd Riemersma
267 16:27 12 Wêz Handich C1 - Leeuwarden/WW & Fluch C2 2 - 2 Veld 13 Jeen Meinsma
273 16:27 12 TFS C1 - WIK '34 C2 1 - 3 Veld 14 Andries de Boer

Ronde: 6 (Middagprogramma)

Nr Tijd Klasse Wedstrijd Resultaat Veld Scheidsrechter
208 17:00 2 OKO/Bies A3 - De Granaet A1 4 - 8 Veld 3 Eelke Sikke Wolters
214 17:00 2 DTS (S) A1 - Invicta/Frigro A1 7 - 7 Veld 4 Christiaan Schaafsma
220 17:00 4 OKO/Bies B1 - Flamingo's A2 2 - 6 Veld 5 Minicus Flapper
226 17:00 4 Kinea A1 - Nij Quick Libben A1 14 - 4 Veld 6 Hidde Altena
232 17:00 5 Quick'21/VenV (G) B1 - Drachten/vd Wiel B2 10 - 2 Veld 7 Pieter Hoekstra
238 17:00 5 Drachten/vd Wiel B1 - Harkema B1 10 - 7 Veld 8 Johan Schaafsma
244 17:00 7 Vlug & Vaardig (G) C1 - De Granaet B1 1 - 3 Veld 9 Gerke Kootstra
250 17:00 7 Flamingo's B2 - Kinea B1 8 - 7 Veld 10 Tjibbe de Vries
256 17:00 9 WIK'34 C1 - DTS (S) C1 5 - 4 Veld 11 Jitta Hoogeveen-Mannee
262 17:00 9 Harkema C1 - Kinea C1 8 - 2 Veld 12 Gerben Leenstra
268 17:00 11 Oerterp C2 - De Granaet C2 5 - 6 Veld 13 Siebe Jelsma
274 17:00 11 Drachten/vd Wiel C2 - Invicta/Frigro C3 7 - 7 Veld 14 Gerwold Hylkema

Tijdstip op de dag